Lokale biurowe do wynajęcia w Krakowie

Kraków jest jedną z dawnych stolic i jednocześnie jednym z największych miast w Polsce, które każdego roku jest w stanie przyciągać ogromną liczbę turystów, jak i również inwestorów. Słynie ono nie tylko z bogato rozwiniętej strefy kulturalnej, ale i również biznesowej. Powodami, zgodnie z którymi przedsiębiorstwa decydują się na otwarcie siedziby, bądź oddziału w Krakowie, są m.in. dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, powstawanie specjalnych stref ekonomicznych, a także liczne oferty dostępnych powierzchni biurowych do wynajęcia. Warto również wspomnieć, ze w 2011 r. Kraków był uznany, jako najlepsze miejsce do lokowania centrów usług dla biznesu. Nagroda ta wręczana jest przez Konferencję ds. Handlu i Rozwoju.

Lokal biurowy do wynajęcia –  Kraków

Niedawno rynek powierzchni w Krakowie przekroczył wielkość 1 mln m². Dla przedsiębiorców, którzy zainteresowani są wynajęciem biura w Krakowie stanowi to bezwzględną zaletę, ponieważ zwiększa możliwość wyboru. Tuż obok nowoczesnych i przeszklonych wieżowców, spotkać można lokale biurowe w starych, lecz odnowionych kamienicach, które zostały specjalnie przekształcone z myślą o powierzchniach biurowych. Deweloperzy, którzy inwestują w Krakowie, skupiają się głównie na lokalizacjach, które są najbardziej pożądane wśród osób wynajmujących, przez co doskonałe biuro do wynajęcia w Krakowie można znaleźć w takich lokalizacjach, jak nawet osiedle Prądnik Czerwony czy Bronowice.

Biuro do wynajęcia w Krakowie

Biura Kraków są atrakcyjnym miejscem, nie tylko dla inwestorów, którzy szczególnie zainteresowani są specjalną ofertą ekonomiczną, ale i również potencjałem edukacyjnym danej lokalizacji. Jedno z największych zapleczy akademickich zapewnia dostęp do specjalistów, w tym głównie do jednej z najbardziej poszukiwanych branż na rynku pracy, czyli IT, ubezpieczeń i finansów. Decydując się na biuro Kraków wynajem, przedsiębiorca posiada gwarancję wejścia na atrakcyjny rynek i jednocześnie zdobywa dostęp do wykwalifikowanych kadr, które są w stanie pomóc mu w rozwinięciu firmy. Jest to kolejny czynnik, który przemawia za wybraniem stolicy Małopolski, jako lokalizacji własnej firmy.

Doskonałe lokalizacje na biuro w Krakowie

Herbewo posiada w swojej bazie powierzchnie biurowe rozmieszczone w różnych częściach Krakowa, głównie w centrum i w południowo-wschodniej części miasta. Są to jedne z najbardziej rozwojowych obszarów mieszczących się w tej metropolii. Zdecydowanie korzystnie jeśli chodzi o Kraków, jako lokalizację dla firmy – przemawia szeroki dostęp do międzynarodowego portu lotniczego, nieustannie poprawiająca się infrastruktura miejska, oraz szeroko rozwinięta sieć połączeń drogowych i kolejowych.

Wysoki standard biur na wynajem w Krakowie

Wzmożona aktywność deweloperów w Krakowie może oznaczać, że biura do wynajęcia charakteryzują się szczególnie wysokim standardem. W dzisiejszych czasach niemal każde biuro do wynajęcia wyposażone jest w klimatyzację, czujniki wykrywające dym, wykładziny, a także profesjonalną kontrolę dostępu.

Pełną ofertę na biuro do wynajęcia w Krakowi znajdziesz tu.